Dziś jest: 30.08.14   Godz: 20:14   Liczba artykułów: 7770
Artykuł

Skóry wysokiej jakości

(07/2012)
Europell Sp. z o.o. istnieje na rynku skórzanym od 2002 roku. Siedziba firmy znajduje się w Osielsku pod Bydgoszczą, nieopodal drogi krajowej nr 1 Gdańsk-Łódź. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji naturalnej skóry meblowej oraz w kompleksowej obsłudze producentów mebli tapicerowanych. Oferuje sprzedaż hurtową bezpośrednio z garbarni oraz magazynową, a także doradztwo i serwis posprzedażny – w tym pełną obsługę w zakresie pielęgnacji i konserwacji skór naturalnych.

W ofercie firmy znajdują się takie gatunki skór, jak: 

  • korygowane (pigmentowane) o wybarwieniu jedno- i wielotonowym o różnym wykończeniu i grubościach, 
  • półanilinowe (lekko korygowane) o wybarwieniu jedno- i wielotonowym, 
  • pełnoanilinowe, 
  • typu bycast, 
  • dwoiny meblowe. 

Odbiorcami tych produktów są duże fabryki, mniejsze tapicernie, projektanci, którzy mają niestandardowe zamówienia oraz klienci indywidualni.

Ceniąc jakość i standardy jakościowe, surowiec na oferowane przez siebie skóry Europell pozyskuje z najlepszych i największych na świecie źródeł europejskich i południowoamerykańskich. We własnym zakresie go selekcjonuje, obrabia i wykańcza, samodzielnie też go garbuje we Włoszech i dystrybuuje do odbiorców.

Wyroby produkowane są w sposób w pełni zgodny z polskimi i unijnymi normami technologicznymi. Każda dostarczana partia poddawana jest wcześniej odpowiednim testom laboratoryjnym, w trakcie których potwierdzana jest zgodność uzyskanych parametrów z określonymi polskimi i europejskimi (REACH) normami. Daniel Dardziński z firmy Europell mówi: „Chcemy być rozpoznawani i chcemy zdobywać rynek. Nie zależy nam jednak na wyścigu cenowym. Więc nie każdy może być naszym klientem. Jesteśmy przekonani, iż mimo dużej konkurencji jest miejsce na rynku do zagospodarowania. Inwestujemy w jakość surowca, gdyż wiemy, iż prędzej czy później klienci takimi nas właśnie zapamiętają i rozpoznają”.

Swój sukces firma zawdzięcza także wspaniałemu zespołowi pracowników – to doskonali fachowcy z obszerną wiedzą w zakresie produkcji naturalnej skóry użytkowej, fantastyczni sprzedawcy z wizją i pasją dostarczania klientom niepowszechnego i wyjątkowego towaru oraz otwarci na nowe idee technolodzy nowych produktów. Dzięki nim Europell jest w stanie wykonać każdy artykuł ze skóry naturalnej według indywidualnych oczekiwań klientów. Firma posiada doświadczenie we współpracy z projektantami wnętrz oraz różnego rodzaju obiektów. Obsługuje zamówienia kontraktowe, dostarczając skóry z przeznaczeniem do wykończenia wnętrz hoteli, restauracji i innych, wysokiej klasy obiektów użyteczności publicznej. Ilości, które dostarcza, mogą ograniczać się nawet do jednego kuponu (ok. 20-30 m2).

(dd)

« powrót
Wyszukaj w portalu
Aktualne wydanie
Tapicer_08_2012

› Przeczytaj on-line! ‹

Numer: 08/2012
Archiwum

Panel użytkownika

Twój e-mail
Hasło
Tapicerowane, meble ,tapicerka, tkaniny, skóry, materace, pianki, kleje, zszywki, włókniny, sprężyny, stelaże, ramy, nici ,taśmy, maszyny, programowanie
                       globalvanet.com