Dziś jest: 23.08.14   Godz: 05:31   Liczba artykułów: 7770
Artykuł

Tkaniny stylowe dla Twojego wnętrza

(06/2011)
Największy we Wrocławiu Salon tkanin obiciowych i dekoracyjnych oferuje swoim klientom bogaty wybór materiałów obiciowych na tapicerkę stylową i nowoczesną.

Firma Boczkal rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku, otwierając Pracownię Tapicerską, która zajmowała się renowacją mebli nowoczesnych i stylowych. W 2001 r., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i biorąc pod uwagę rosnące wymagania rynku, rozszerzyła swoją działalność o handel hurtowy i detaliczny materiałów obiciowych i akcesoriów tapicerskich, otwierając ABC Hurtownię Tapicerską.

Lata współpracy z wiodącymi producentami tkanin obiciowych w kraju i za granicą, jak również liczne spotkania na targach, pozwoliły firmie Boczkal zdobyć wiedzę na temat nowych trendów pojawiających się w branży meblowej. Zaowocowało to wprowadzeniem na rynek polski stylowych pluszów holenderskiech oraz wytwornych firan i zasłon. Tak więc przedsiębiorstwo stało się importerem tych tkanin na ogólnopolską skalę i w związku z niszą panującą w ofercie tkanin „pałacowych” w 2009 r. otworzyło piękny i bogato wyposażony Salon tkanin obiciowych i dekoracyjnych.


 

Firma posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz tkanin. Znaleźć tu można tkaniny obiciowe stylowe i nowoczesne. Dla klientów, którzy pragną odrestaurować starą tapicerkę, przygotowano grupę tkanin, które można dopasować do różnych epok, jak również do mebli pochodzących z różnych okresów, np. Ludwik XVI, Ludwik Filip, biedermeier, rokoko. Natomiast dla klientów, którzy poszukują modernistycznych rozwiązań, oferowana jest pokaźna kolekcja tkanin nowoczesnych, tj. alkantara, flok, tkaniny naturalne, płótna impregnowane oraz duży wybór tkanin lnianych obiciowych.

Firma oferuje ogromny wybór pluszów holenderskich, gobelinów, żakardów. Tkaniny pochodzące z Egiptu, Hiszpanii czy Włoch cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony koneserów mebli stylowych, klientów indywidualnych, tapicerów oraz projektantów wnętrz.


 

Pragnąc stworzyć niepowtarzalną ofertę dla projektantów, firma wprowadziła do swojej oferty piękne i niepowtarzalne firany i zasłony hiszpańskiej produkcji oraz żyrandole kryształowe i sztukaterię gipsową.

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się również tkaniny szenilowe, żakardowe, welurowe, ponad 1500 wzorów firan i zasłon oraz skóry naturalne o różnych fakturach i kolorach, tj. pomarańczy, turkus, różu i fioletu.

To, co wyróżnia firmę Boczkal, to: bogata oferta tkanin nowoczesnych, stylowych i dekoracyjnych, fachowa i miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, kompleksowe wykonanie usługi zaczynającej się od wyboru tkaniny, fachowa pomoc tapicera, szycie firan i zasłon oraz doradztwo w projektowaniu i aranżacji wnętrz.
« powrót
Wyszukaj w portalu
Aktualne wydanie
Tapicer_08_2012

› Przeczytaj on-line! ‹

Numer: 08/2012
Archiwum

Panel użytkownika

Twój e-mail
Hasło
Tapicerowane, meble ,tapicerka, tkaniny, skóry, materace, pianki, kleje, zszywki, włókniny, sprężyny, stelaże, ramy, nici ,taśmy, maszyny, programowanie
                       globalvanet.com